Kategorie: Aktuálně

Letní putování

Od poloviny července jste se s námi mohli podělit o zajímavá místa, která jste navštívili.

Protože prázdniny skončily, uzavírám i tuto aktivitu. Děkuji všem za sdílení fotografií a zasvěcené popisky. Modré autíčko zaparkujeme na deset měsíců do garáže. Na cesty vyjede zase 1. července 2017.

Na nástěnce se objevilo celkem 133 fotografií, které vložili Kačka a Honza Pilařovi, Stázka a Ami Pintovi, Karča Šperlová, Barča Lízancová, Ema a Mates Bártíkovi, Sandra Kloudová, Naty Veřtatová, Jarka Pachlová, Slávek Hora, Věrka Janáková a Hana Pilařová. Zúčastněným dětem rozsvítíme první žárovičku (dospěláci dostanou diplom, jen  co je potkám :) ).

Sledujte i nadále školní web, třeba se tu objeví podobná aktivitka před tím, než autíčko zase vyjede na prázdninové cesty.

Přeji všem úspěšný školní rok.

Odkaz na nástěnku je dostupný také z hlavní stránky webu, kliknutím na autíčko.

icon , Asi odpovědět

jsem antitalent,mohu ještě zkusit o víkendu či v pátek..?

icon odpověděl(a)

Jak je psáno v úvodu článku (který tu visel od půlky července a byl upraven s koncem prázdnin), letní putování bylo ukončeno a obnoveno bude až na začátku dalších hlavních prázdnin).

icon , Zdravím odpovědět

Také jsme chtěli přispět fotkami,bohužel se mi nepodařilo přijít na vložení fotky 6

icon odpověděl(a)

Návod je popsán nad nástěnkou a ikonka fotoaparátu je více než názorná.