Kategorie: Žáci a jejich práce, Informatika

Abeceda vypráví

Napište si abecedu a zkuste vyprávět příběh tak, aby jeho slova jdoucí po sobě byla seřazena podle abecedy. Takto se se zadáním poprali šesťáci.

Matěj Ludvík:

Auto Bylo Celé Černé Dole. Elektrický Foukač .Gyros Hnil I Jako Kukuřice. Lokomotiva Měla Na Obřím Podvozku Qvér. Raketa Stihla Šíp Trefit U Velkým Woskovým Xindlem. Yeti Založil Žákajdu

Míša Rajtmajerová:

Alice bydlí celkem čistě. Dlouhý Emil foukal. Gábina honila chrousta. Ivo jedl kaši. Lenka měla nohavice. Ondra pomohl Quidovy. Rychlý Řehoř skončil šestý. Tereza uvázala vlka. Waldemarův xylofon. Yaeh. Zuzana žila.

Jakub Komárek:

Apolós běžel celou částí dveří. Eda fixloval granátem hodil chameleonovi i jablko. Kapitán lámal meč nonstop o prázdninách rozkousal Řehoře. Sestra šla tou uličkou ve worldu Xena yolovatě zničila žákovskou.

Matěj Chod:

Alžběta byla celá červená dlouhá eskymáčice. Furt gumovala hlínu chodila i jezdila k Lucce Mikulové na Nikole Omáčkové. Pak qvérem rozmetala řeckou Sašu Šugululovou takže umřela venku. Wumbulovi xkrát Yettiho zabili.

Michal Novák:

Autor byl celý černý.Dudlal ďábla Emila francouzkého.Gorila hned chachacha i kokos levý.Malý notebook opak Pepi Quido rafal řekyni Sandru Šnekovou takovou ťuldu.U velkého Waldemara Xena Yvetu zatracenou ždímá.

Písmenkové obrázky vytvořily děti v online aplikaci tagxedo.com