Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Slavnostní zahájení školního roku

Jak poprvé zazvonilo.

Po velkém prázdninovém stěhování, přerovnávání, malování, budování, uklízení a špendlení jsme před školou přivítali nové členy naší velké školní rodiny. Chvilku nám sice trvalo v tom ranním hemžení všechny najít, ale nakonec se to deváťákům povedlo a přivedli nám představit všech 18 prvňáčků. Od pana starosty Městyse Stráž Karla Fišpery a paní starostky Starého Sedla Jany Svobodové dostali čokoládu, aby měli vstup do školy sladký a ve třídě na ně čekaly popisovací tabulka (dárek od SRPDŠ) a školní potřeby a pomůcky, kterými je vybavila škola.
Dnes si jen vyzkoušeli lavice a lehce nahlédli do Živé abecedy, ale zítra už je čeká objevná výprava za školními neprobádanými tajemstvími.

Ať se vám, prvňáci, mezi námi líbí.

PS: Ještě jednou velké díky deváťákům za pomoc.