Kategorie: Aktuálně, Soutěže, Traja pátrači

Jak se robot jel podívat na Řemeslo má zlaté dno

Řemeslo má zlaté dno je už tradiční soutěž, kterou vyhlašuje Plzeňský kraj. Letos se do soutěže přihlásil jeden z družinových robotů.

A dnes přistál ve školní schránce e-mail:

Vážená paní ředitelko,
oznamujeme Vám, že dle rozhodnutí hodnotící komise žák Vaší školy

Samuel Princl

získal cenu Odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Plzeňského kraje
v I. kategorii v rukodělné soutěži „Řemeslo má zlaté dno" vyhlášené Plzeňským krajem
za exponát s názvem „Robot hračička".

Zároveň Vás, autora exponátu, jeho rodiče a učitele, případně další osoby, které se na soutěžní práci podílely, srdečně zveme na slavnostní předávání cen vítězům soutěže „Řemeslo má zlaté dno", za účasti hejtmana Plzeňského kraje Josefa Bernarda, které se uskuteční dne 24. května 2017 od 13:00 hodin v Plzni, v Techmania Science Center o.p.s., Plzeň.

Samovi patří VELKÁ GRATULACE, stejně jako ostatním dětem z družiny, jejichž roboti-umělci, roboti-plecháči i roboti-recykláči jsou prostě úžasní.

Předmět
Kontrola captcha