Kategorie: Aktuálně, Školní družina

Když si děti hrají

Dva příspěvky v jednom. Jak se umí děti v družině samy zabavit a udělat hru pro ostatní. A jako bonus fyzikální hračka od Koumálků.

1. Když se odpoledne spojí obě oddělení družiny, děti si často hrají na různé pěvecké nebo taneční soutěže. Starší děti z druhého oddělení si dnes opět připravily pro ostatní "Pěveckou soutěž". Do jednoho losovacího klobouku vložily lístečky s názvy notoricky známých dětských lidových písniček a do druhého klobouku daly lístečky s hudebními žánry. Čtvrťák Mates se ujal moderování a do poroty usedla Markéta, Nikola a Eliška.

Ve videu se můžete podívat, jak si s jednotliví soutěžící poradili s pěveckým úkolem. KLIKNI NA VIDEO.
Každý soutěžící dostal malinkou odměnu.

2. Koumálci si na kroužku vycvičili motýla. Nejdříve si povídali o tření a pak si vytvořili hračku nazvanou "Poslušný motýl":