Kategorie: Aktuálně, Školní družina, Žáci a jejich práce

Recyklace starých novin

Podívejte se, jak děti z družiny zrecyklovaly staré noviny do jarních květů a rozezpívaly ptactvo na stromě...

Podle kalendáře už tu máme jaro, ale za okny to moc jarně nevypadá. Zato v družině a v šatně na 1. stupni je jaro v plném proudu.

Děti si pohrály s barvičkami. Barevné tuše rozpouštěly na staré noviny a nechaly zaschnout. Po zaschnutí vytrhávaly barevné květy. Ono takové vytrhávání dá prstíkům docela zabrat, takže jemná motorika byla procvičena důkladně. :)

Podívejte se, jak nám v družině rozkvetly barevné květy:

V šatně na 1. stupni se na stromě zase usídlilo hodně ptáčků zpěváčků a z plna hrdla pějí své jarní písničky. Někteří si zaletěli i ke kamarádům ke vchodu na 1. stupeň:

Tyto činnosti a výroby probíhaly při ranním provozu školní družiny.