Kategorie: Aktuálně, Soutěže

Objevujeme vynálezce

Připomínáme velký (skoro)celoroční úkol. Na odevzdání svých plakátů na téma Vynálezci a vynálezy máte čas jen do konce května.

Tento školní rok nás provází VYNÁLEZY A VYNÁLEZCI. Díky LeoDaVi jste se již s některými seznámili. Možná vás zaujali natolik, že jste začali blíže zkoumat jejich život a dílo. Možná vás zajímají jiní. Pokuste se vytvořit plakátek s nejdůležitějšími událostmi, přidejte fotografii či výstřižek. Seznamte své spolužáky se svou prezentací a pochlubte se také učitelům. Vaše povedené práce vystavíme v budově školy, aby byly inspirací i pro ostatní, možná i budoucí vynálezce. Za vaši snahu bude také bodík.

Snažte se zaujmout originalitou. Sběr vašich prací končí 31.5. 2017. Poté bude veřejné hlasování o nejzdařilejší dílo. Vítěz bude oceněn!

Důležité informace: jakýkoliv formát, použité materiály, způsob provedení, ilustace, obrázky... - vše je na vás. Můžete se také inspirovat prací žákyně loňského 9. ročníku Báry Květové: