Kategorie: Aktuálně, Soutěže

Krajské kolo OVOV

Dnes se v Tachově konalo krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Naši školu a okres mezi jednotlivci reprezentoval Michal Novák.

V krajském kole se jednalo o sedmiboj: sprint 60 m, skok do dálky, shyby, švihadlo, leh - sedy, hod míčkem, 7. disciplína je volbou z těchto: běhu na 1.000 m, driblingu nebo plavání (pořadatel musí vypsat alespoň dvě z nich). Michal zvolil běh na 1000 m.

Michal školu reprezentoval opravdu velmi dobře. Ve své věkové kategorii obsadil ziskem 3615 bodů 2. místo a postoupil do republikového finále, které se bude konat 11. - 12. září v Praze na Julisce. Tam už půjde o desetiboj (60 m, skok do dálky, medicinbal, shyby, švihadlo, trojskok z místa, kliky, leh-sedy, hod míčkem, 10. disciplína je volbou z těchto: běhu na 1000 m, driblingu nebo plavání (vypisují se všechny tři)).

Velká GRATULACE a ještě větší PODĚKOVÁNÍ za skvělou reprezentaci!