Kategorie: Aktuálně, Informatika

Půlhodinka v Poděbradech

V době dnešní informatiky se děly věci. Členové GEG ČR "Učte s námi" podnikli druhou online vycházku s výkladem a my jsme ji mohli sledovat.

Jak to celé probíhalo?

V Poděbradech byly připravené paní učitelky tamní speciální školy Lenka Říhová a Iva Jelínková a jejich mobilní telefon připojený k internetu. V Plané nad Lužnicí byl připraven pan učitel Slávek Hora, který akci moderoval prostřednictvím Google hangoutu vysílaného přes Youtube a v ZŠ Staňkov celou akci hlídal pan učitel Milan Khas. A v různých částech České republiky a dokonce i na Slovensku, vše sledovali žáci se svými učiteli.

A zatímco Lenka s Ivou procházely městem a seznamovaly nás s jeho historií, dělali si čtvrťáci poznámky. Nedávno se v rámci slohu věnovali výpiskům a dnes si tedy mohli vyzkoušet, jaké to je, dělat si poznámky z přímého přenosu.

Dozvěděli jsme se spoustu zajímavého a všechny zapsané informace ještě zužitkujeme v další hodině informatiky.

I vy máte možnost podívat se na záznam. Nepodléhejte panice, pokud vám na chvíli zmizí obraz, mobilní připojení má své limity.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, - odpovědět