Kategorie: Aktuálně, Školní družina

Organizace školní družiny (ŠD) a informace k přihlašování

Důležité informace pro rodiče a zákonné zástupce, kteří chtějí své dítě přihlásit do ŠD

Přihlašovat se mohou žáci 1., 2. a 3. ročníku. V letošním šk. roce zůstává možnost přihlášení žáků i ze 4. ročníku do naplnění kapacity ŠD 50 účastníků. Provoz 2. oddělení bude zajišťovat Šárka Šujanová. Ve 14 h se budou oddělení spojovat, pokud nebude překročen stanovený počet účastníků na jedno oddělení.

Platba za družinu je stále nezměněná, tzn. 50,- Kč měsíčně. Při platbě se nerozlišuje, zda-li žák dochází ráno např. na 30 minut nebo využívá celou dobu provozu. Kdo se přihlásí, je pravidelným účastníkem, na kterého se vztahují pravidla Vnitřního řádu ŠD.

Veškeré informace ke školní družině naleznete ZDE, včetně přihlášky, kdo by si ji sám chtěl vytisknout a vypsat v předstihu (+ dodat k ní Vnitřní řád) atd.

1. 9. vyzvednutí přihlášek do družiny, hromadné informace pro rodiče a zákonné zástupce prvňáčků.
Provoz družiny ráno od 6.30 do slavnostního zahájení školního roku v 7.55 (možnost vyzvednutí přihlášek).
Po zahájení informace v 1. třídě.
Konec v 10 h (oběd mezi 9.30 - 10.00).

2. 9. vyzvednutí přihlášek (nejlépe 6.30 - 8.00) a jejich odevzdávání.
Plný provoz družiny od 6.30 do 7.55 a od 10.30 do 15.00
(do 15.30 od středy)

5. 9. uzavření přihlášek! Podle počtu přihlášených se bude odvíjet další organizace družiny!

A na co se mohou děti letos v družině těšit?

... na nový projekt DOTEK ZTRACENÝCH ČASŮ

Loňský úspěšně završený projekt si můžete připomenou ZDE.